IN-STAL SERVICE Piotr Wiśniewski

IN-STAL SERVICE
Piotr Wiśniewski

ul. Pomorska 30/5
85-050 Bydgoszcz

tel. 781-582-594

Nasze usługi

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze serwisowej urządzeń grzewczych. Posiadamy autoryzacje takich firm jak Vaillant i Saunier Duval. Nabyte przez nas uprawnienia i wieloletnie doświadczenie, zapewni iż urządzenia grzewcze serwisowane przez nas będą pracowały komfortowo i bezawaryjnie co pozwoli poczuć się bezpiecznie naszym klientom.

Doradztwo techniczne

Zajmując się techniką grzewczą służymy pomocą w odpowiednim doborze urządzeń instalacji centralnego ogrzewania:

  • kotłów jedno i dwufunkcyjnych, pomp ciepła (kotłowni),
  • automatyki sterującej ukłądem c.o. i c.w.u.
  • grzejników płytowych, drabinkowych i kanałowych,
  • ogrzewaniem podłogowym itp…

Pierwsze uruchomienie

Pierwsze uruchomienie przez autoryzowany serwis umożliwia uzyskanie pełnych praw gwarancyjnych oraz upewnienie się i sprawdzenie poprawnego montażu urządzenia.

Przeglądy okresowe

Okresowe przeglądy techniczne kotłów centralnego ogrzewania jedno i dwufunkcyjnych oraz podgrzewaczy wody dają poczucie bezpieczeństwa oraz pewność działania. W trakcie przeglądu wielokrotnie dochodzi do wykrycia i uniknięcia zbliżających się poważnych usterek a co za tym idzie uzyskania znacznych oszczędności w późniejszym okresie eksploatacji.

Konserwacja

Kotły centralnego ogrzewania i podgrzewacze wody posiadają wiele elementów, które wymagają odpowiedniego czyszczenia i konserwacji. Dzięki odpowiednim zabiegom można przywrócić pierwotną sprawność urządzenia a co pozwala zmniejszyć zużycie paliwa (np. gazu) oraz zwiększyć komfort użytkowania.

Naprawa

Zaniedbany kocioł lub podgrzewacz wody może ulec uszkodzeniu, jako wyspecjalizowany serwis posiadający odpowiednią wiedzę jak i części zamienne, poradzimy sobie z każdą usterką.

Kompleksowe usługi

Świadczymy usługi na każdym etapie realizacji i utrzymania inwestycji. Oferujemy doradztwo i dobór właściwych rozwiązań grzewczych. Wykonujemy pierwsze uruchomienia, a także zajmujemy się konsewacją i serwisem urządzeń w okresie ich eksploatacji. W naszej ofercie poza samymi produktami Vaillant znajduje się także pozostała armatura instalacyjna (wymiennki c.w.u. zawory itp..) i osprzęt (regulatory, przewody pow-spal itp…).